Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

22-27 Haziran 2014: Uluslararası Gençlik Kampı Diyaloğu 2014

Son Başvuru Tarihi : #

 

22-27 Haziran 2014: Uluslararası Gençlik Kampı Diyaloğu 2014, Ethnomir, Kaluga bölgesi, Rusya Federasyonu

Rusya Federasyonu ile işbirliği çerçevesinde, Avrupa Gençlik Bölümü Konseyi, Altıncı Uluslararası Gençlik Kampı Diyaloğu'nu organize ediyor. Kamp, Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Avrupa Konseyi üyesi devletlerinden, değerlerin ve yerel düzeyde Kültürlerarası Diyalog fikirlerinin tanıtımı için  gençlik ve etno-kültürel organizasyonların çabaları ve deneyimlerini pekiştirmeyi amaçlamaktadır.

18 ila 30 yaşları arasındaki, (Rusya Federasyonu dışında Avrupa üye devletleri Konseyinden birinde ikamet eden) Rus dilinde çalışabilecek, bir gençlik örgütü üyesi (yerel, bölgesel veya ulusal düzeyde) ve kültürler arası, etnik ya da dinlerarası gençlik aktiviteleri çalışma deneyimine sahip olan genç kişiler http://youthapplications.coe.int/Application-forms/International-Youth-Camp-Dialogue-2014 buraya online olarak 5 Mayıs 2014 tarihiyle birlikte başvurmaya davetlidir.

İlgilenen Rus adaylar Rusya Ulusal Gençlik Konseyi web sitesine başvurmalıdır veya araştırmalarını  mailto:NYCR@yandex.ru buraya göndermelidir.

Daha fazlası için:

http://youthapplications.coe.int/Application-forms/International-Youth-Camp-Dialogue-2014