Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Gönüllü Hizmet hakkında...

Son Başvuru Tarihi : #

Avrupa Gönüllü Hizmeti hakkında merak ettiğiniz şeyler mi var?

O zaman bekliyoruz...

 

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 07/05/2014 (Çarşamba) tarihinde düzenlenecek olan Avrupa Gönüllü Hizmeti Online Soru-Cevap Oturumuna(webinar) bekliyoruz...

 

Lütfen katılımın herkese açık olduğunu ve 100 kişi ile sınırlı olduğunu unutmayınız. Bu aşamada bazı teknik bilgileri sizinle paylaşmamız gerekmektedir. Etkinlik saatimiz 16:00  şeklinde planlanmıştır. Lütfen 15:45 itibariyle yavaş yavaş girişlerinizi yapmaya başlayınız. Zira saatlerimiz 16:00 olduğunda etkinliğimize başlamak durumundayız. Eğer 15:45 ten önce girerseniz endişe etmeyiniz zamanı geldiğinde otomatik olarak sistem açılacaktır. Etkinlik, sizlerin sorularınızı yazılı olarak iletmesi ve program uzmanlarının sorularınıza canlı yayında cevap vermesi şeklinde ilerleyecektir.  

 

Teknik detaylara gelince;

 

  • Bilgisayarınızda/mobil      aygıtlarınızda kulaklık ve yüksek hızlı internet bağlantısı olması      yeterli. Mikrofon ihtiyacınız olmayacak.
  • Aşağıdaki bağlantıda      gösterdiğimiz kayıt aşamasında istenilen bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ      yazıldığından emin olunuz. Rumuz vb. kullandığı tespit edilen kişiler ne      yazık ki oturumdan çıkartılmak durumunda kalınabilir. Giriş esnasında      ad-soyad bilgilerinizi giriniz...
  • https://attendee.gotowebinar.com/register/7148980981574104577      adresine      girdiğinizde bilgisayarınıza küçük bir kurulum gerçekleşecektir. Lütfen      izin veriniz. Ardından otomatik olarak program bilgisayarınızda      açılacaktır.
  • Size bir webinar ID si      sorulduğu takdirde Webinar ID: 150-649-739
  • Oturum      şifresi: (sorulursa) eurodesktürkiye
  • Projesksiyon cihazı vb ekipmanlar ile daha çok kişinin takip etmesini sağlarsanız bundan memnuniyet duyarız
  • Sizin webinarı takip      ettiğiniz anda çekilmiş fotoğraflarınızı da gönderirseniz sosyal medya kanallarımızda #webinarselfie etiketiyle (facebook: eurodeskturkey ve twitter:@eurodesktr) onlara da yer vereceğiz.

 

Sorularınız için; eurodesk@ua.gov.tr

 

Keyifli bir etkinlik olması dileğiyle,

Yarın görüşmek üzere…