Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

"Time to Move" Bilgilendirme Haftası

Son Başvuru Tarihi :

“Time to Move” Nedir?

Hiç yurtdışında eğitim almayı düşündünüz mü? Gönüllü olarak kendinizi denemek ister misiniz? Stajyer pozisyonuna mı ihtiyacınız var? Avrupa’da kolay bir şekilde nasıl iş bulacağınızı hiç merak ettiniz mi? Doğru yerdesiniz.

Fırsatı yakalayın

“Time to Move” girişimi 13-19 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bir bilgilendirme kampanyasıdır. Bütün hafta boyunca, gençlik uzmanları Eurodesk ile ortaklaşa olarak, Avrupa’da seyahat etmeyi sağlayacak somut fırsatlar hakkında gençleri birebir bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Haritamızda işaretlenmiş, arasından seçim yapabileceğiniz, 12 ülkeden yaklaşık 200 proje yer almaktadır.

Elinizdeki bilgi

Eurodesk veri tabanından alınmış faydalı bilgi ve linklere, Kaynaklarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğer tereddüt yaşıyorsanız, buradan başlayabilirsiniz.

Paylaş ve Kazan

Avrupa’da seyahat etmek, yeni ülkeler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımaya imkân sağlar. Eğitim, çalışma veya yurtdışında gönüllü hizmet olsun, sonunda kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenirsiniz. Seyahatleriniz sırasında öğrendikleriniz veya seyahatleriniz sırasında deneyim kazanmak istediğiniz konular hakkındaki fotoğrafınızı Eurodesk’e göndererek ‘Time to Move’ Fotoğraf Yarışmasına katılın ve Eurodesk hediye paketi veya 22 günlük Interrail Global Pass kazanarak Avrupa’yı trenle keşfedin! Daha detaylı bilgi için Yarışma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için; http://timetomove.info/