Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Estonya'dan projeye davet

Son Başvuru Tarihi : #

Sevgili potansiyel katılımcılar! 

19-24 Ekim 2014 tarihleri arasında Tartu’da (Estonya) gerçekleştirilecek olan Yaratıcı Eylemler-Anlamlı Performanslar (C.A.M.P~ Creative Actions- Meaningful Performances) adlı projemizde sizleri ortak olarak görmekten mutluluk duyacağız.

C.A.M.P., gençlerin zihinlerini ve dünya görüşlerini açmak için tasarlanmış bir festivaldir.Tamamen yeni birşey yaratmak için, ilk başta birbiriyle bağlantısız ve uyumsuz görünen alanları biraraya getirir.Bu yıl, gençler için daha ilginç ve mükemmel birşey haline getirmek için, gayriresmi yöntemleri matematikle bir araya getireceğiz.Proje, 6 farklı çalıştaydan oluşacak ve süreci tamamlayan büyük bir performansla son bulacak. Çalıştaylar matematik ve drama/müzik/sıradışı spor/fotoğraf/dans/hava bilimleri alanında gerçekleşecek. Çoğunluğu Estonya, Letonya, Norveç (ve umut ediyoruz ki sizin ülkenizden) yaklaşık 50-60 genç olacak ve tahmini 20 kadar öğrenmen/eğitmen katılacak.

Çalışma dili İngilizce’dir.

Projeyi daha çeşitlilik arzeden bir hale getirmek için projemize katılmanızı ve kişilik, deneyim ve yetkinliklerinizi C.A.M.P. ekibimizle paylaşmanızı istiyoruz. Projedeki rolünüz, çalıştaylardan birine katılmak ve 14-16 yaş grubundan 2 gencin projeye katılımını sağlamak olacak. Konaklama ve yemek masrafları Tartu tarafından karşılanacaktır. Eğer projeye katılmayı düşünürseniz, seyahat masraflarına destek olmak(veya tamamını karşılamak) için olanakları da değerlendirebiliriz.

Paula
Eurodesk Eesti/ Estonia
EVS volunteer
paula@eurodesk.eu
t +372 6419 681
f +372 6306 616
www.eurodesk.ee