Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Birliği Parlamentosu Facebook Sayfası Editörü Olmak İsteyenlere Çağrı!

Son Başvuru Tarihi : #

Merhaba,

Avrupa Birliği Parlamentosu “Bir Günlük AB Parlamentosu Facebook Editörü Olun” yarışmasını yayınladı ve 18 yaşını doldurmuş bütün yetenekli AB vatandaşlarını yarışmaya katılmaya davet ediyor.

Katılımcılar AB Parlamentosu Facebook duvarına neden bu poziyona seçilmeleri gerektiğini açıklayan kısa bir video (maksimum 30 saniye) göndermek zorunda olacaklar.Motivasyonlar yaratıcı, eğlenceli olmalı ve 26 Ekim 2014, geceyarısından önce yüklenmiş olmalıdır.

Gönderilen videolar arasından, Parlamento Facebook Ekibi 10 aday belirleyecek ve bunlar Parlamento sosyal medya sayfasında 07 Kasım 2014 öğlene kadar halk oylamasına sunulacaktır.

Yarışmayı kazanan 3 kişi 16-18 Aralık 2014 tarihleri arasında 3 günlük bir gezi için Strazburg’a davet edilecek. Parlamento ekibinin gözetiminde Parlamento Facebook sayfasının yönetimini bir gün süreyle devralacaklar (tartışmaları gözlemlemek, konu seçimi, konu girişi ve tartışma moderatörlüğü).

Konaklama ve seyahat masrafları Avrupa Parlamentosu tarafından ayarlanacak ve karşılancaktır. 10 Aday ve takibinde seçilen 3 kazanan aktivite sayfasında yayınlanacak ve Facebook maili aracılığıyla irtibata geçilecektir.

Daha detaylı bilgi için: https://www.facebook.com/events/362234883934262/?source=1