Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Erasmus Nesli Araştırmasına katılın!

Son Başvuru Tarihi : #

Erasmus Nesli Araştırması

Bir fikriniz mi var veya gelecekteki Avrupa politikaları hakkındaki görüşlerinizi paylaşmaya istekli misiniz? AB’nin hangi alanlarda daha fazla rol alması gerektiğini düşünüyorsunuz? Avrupa’nın hangi istikamete doğru ilerlediğiyle ilgileniyor musunuz?

ThinkYoung, Burson-Marsteller ve Avrupa Karar Alma Girişimi ortaklığıyla, “Erasmus Neslinin” değerlerini, onların AB’ye karşı tutumlarını ve gelecekle ilgili görüşlerini açığa çıkarmak için bir araştırma yürütüyor.

Amaç; 18-40 yaş arası gençlerin, gelecek Avrupa politikalarına yön vermeye katkı sağlayabilecek belirli konu başlıklarında görüşlerini sunmasını sağlamaktır.

Sonuçlar, 3 Aralık’ta Brüksel’de gerçekleşecek olan “Avrupa Karar Verdi-Avrupa için Başlangıç-(Europe Decided: Kick-Off for Europe)”  konferansında, Avrupa Komisyonuna, AB Konseyi İtalya Başkanlığı’na, Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu’na Başkanlarına, Avrupa Parlamentosu üyelerine, sivil toplum temsilcilerine, düşünce kuruluşlarına ve Avrupa’nın önde gelen Medyalarına sunulacaktır.

Anket 9 Kasım 2014’e kadar açık olacaktır.

Daha detaylı bilgi için: http://www.generationerasmus.com