Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Haydi Herkes AGH'ye!

Son Başvuru Tarihi : #

HAYDİ HERKES AGH’YE!

Uluslararası eğitim kursu; evsahibi, gönderen ve koordinatör kuruluşlardaki destek kişilerinin temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla Avrupa Gönüllü Hizmeti (European Volunatry Service-EVS) projelerinin kalitesini arttırmayı hedefler. Ayrıca, katılımcılara Erasmus+ Programları tarafından sunulan fırsatlar hakkında güncel bilgi sağlar.

Tarih: Mayıs 2015

Yer: Malaga, İSPANYA

Katılımcı Ülkeler: Erasmus+ Program ülkeleri

Katılımcılar: 25-30 yaş arası gençlik çalışanları,  sivil toplum kuruluşlarından, gençlik birliklerinden, gençlik liderlerinden, genç animatörlerden sorumlu kişiler ve AGH aktiviteleriyle ilgilenen resmi olmayan grupları temsil eden genç insanlar.  

ERASMUS+ tarafından finanse edilmektedir.

PROJENİN ANA HATLARI:

“Haydi Herkes AGH’ye!” eğitim kursu evsahipliği yapan, gönderici taraf ve koordinasyon tarafındaki AGH gönüllüleri çevresindeki destek sistemi ile doğrudan ilgili olanlar için tasarlanmıştır (mesela rehber hocalar ve vazifesel destek kişileri). Destek kişileri, AGH’de kaliteli bir gönüllü hizmeti sunmak ve gönüllülerin öğrenmesi için olanaklar yaratmak maksadıyla uygun koşullar sağlamak konusunda büyük rol oynarlar.

Daha detaylı bilgi ve başvuru formu için: http://europaerestu.eu/lets-evs-trainning-course/

Asociación Juvenil INTERCAMBIA

www.europaerestu.eu

info@intercambia.org

Tlfno 34 952002774 / 34 672028985