Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Küresel Gençlik Ag-Zirvesi, Kanbera, Avustralya

Son Başvuru Tarihi : #

24-28 Ağustos 2015: Küresel Gençlik Ag-Zirvesi, Kanbera, Avustralya

2015 Gençlik Ag-Zirvesi, dünya çapındaki Gençlik liderlerinin fikirlerini tartışması, vizyon geliştirmesi ve “Aç Bir Gezeni Doyurma” eyleminde harekete geçmeleri için bir fırsat olacaktır. Katılımcılar 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle 18-25 yaş arasında olmalı, yasal olarak uluslararası seyahat edebiliyor olmalı, 20 Ağustos 2015 tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli bir pasaporta sahip olmalı ve iletişim kurabilmek için İngilizce konuşma becerisine sahip olmalı. Bunların yanı sıra tarım, çevre yönetimi, gıda, dünyada kıtlık, biyoteknoloji ve/veya tarım alanlarıyla ilgili olmalı.

Katılımcılar aşağıdaki ülkelerden birinde yerleşik olmalı:

Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Şili, kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Gana, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Kenya, Lüksemburg, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Filipinler, Polonya, Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayland, Türkiye, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Vietnam

*Başvuru yapmak için adayların küresel gıda güvenliği nedenleri, etkileri ve olası çözümleri hakkındaki fikirlerini açıklayan en fazla 1,500 kelimelik  bir makale görmeleri gerekmektedir.

Organizatörler ekonomi uçuk biletini, konaklamayı, Zirve süresince verilen yemekleri ve Zirve için seyahat sigortasını ve gerekli olması durumunda vize ücretlerini karşılayacaktır.

Son başvuru tarihi: 31 Ocak 2015, gece yarısı

Daha detaylı bilgi için: https://www.youthagsummit.com