Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Polonya'da Eğitim Kursuna Katılmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi : #

18-22 Ocak 2015 tarihleri arasında Varşova, Polonya'da gerçekleştirilecek olan "Yaygın Eğitim Benim Gücüm (Non Formal Education is my Power)" başlıklı Erasmus+ Eğitim Kursu öncelikli olarak öğretmenler içindir fakat gençlerle çalışanlar ve Gençlik liderleri de katılım sağlayabilirler.

Okulunuzda ve kurumunuzda sürekli aynı, çoğunlukla resmi yöntemleri kullanmaktan sıkıldınız mı? Öğrencilerinizi nasıl yetkilendireceğinizi ve onlara nasıl daha fazla motisvasyon verebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte sizler için bir Eğitim kursu!

Avrupa’daki en iyi eğitmen JO CLEYES ile birlikte yaygın eğitimin ne olduğunu öğrenip, farklı yöntemler hakkında bilgi sahibi olup, onları sınıfta nasıl uygulayabileceğinizi görüp, geri döndüğünüzde onları kullanmaya başlayıp işinizin, gençlerinizin ve hayatınızın nasıl değiştiğini izleyin!

İlgilenenler lütfen başvuru formunu doldurup 16 Ocak 2015'e kadar k.glozak@hotmail.com adresinden bize göndersinler. Konaklama, yiyecek ve proje masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Ayrıca seyahat masrafları da Erasmus+ kurallarına göre karşılanacaktır. 

Katarzyna Głozak
Polski Związek Głuchych Oddział Opolski
k.glozak@hotmail.com