Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

İtalya'da Staj İmkanı

Son Başvuru Tarihi :

İtalya’da bulunan “Cooperativa Tempo Libero” adlı sosyal kooperatif aşağıdaki pozisyonlar için staj yapacak adaylar arıyor:

1)     Staj: Okul öncesi Öğretmeni

Stajyer, Brescia ilinde bulunan 2 okul öncesi okulda gerçekleştirilen İngilizce erken öğrenme faaliyetleri için öğretmenlere destek olacaktır. Normal eğitim planı, eğlenceli bir  yaklaşımla (görsel sanatlar, müzik, hareketler, vb) dil aktivitelerini kapsamaktadır. Gençlere ve yetişkinlere öğleden sonra ve akşam aktiviteleri sunulabilmektedir ( Gençlik merkezindeki aktiviteler, yerel Gençlik noktasında gerçekleştirilen yabancı dil happy hour’ları ve İngilizce konuşmalar).

Gerekli dil ve yeterlik düzeyi:

İngilizce ana dil;

İtalyanca bilgisi zorunlu değil fakat artı olarak değerlendirilecektir.

İngilizce Eğitim becerilerinin yanı sıra eğlenceli, sanatsal ve yaygın methodolojiler ve öğrenme tekniklerine sahip olduğunu gösteren adaylara öncelik tanınacağını lütfen not ediniz.

2)     Staj: Anaokulu Müzik Öğretmeni & Au Pair Yapacak Bir Kız

Stajyer, Brescia ilinde bulunan 2 anaokulunda müzik derslerinde ve didaktik aktivitelerde anaokulu müzik öğretmenine destek olacaktır. Satjyerden ayrıca okul müdürüne ait özel bir şirkette çeviri desteği vermesi istenecektir.

Gerekli dil ve yeterlik düzeyi:

İngilizce ana dil;

Kadın tercih edilmektedir,

Sürücü belgesine sahip olmalı,

İtalyanca bilgisi zorunlu değil fakat artı olarak değerlendirilecektir.

 “Cooperativa Tempo Libero” ev sahipliği hizmeti hakkında bütün detaylı bilgiye buradaki kitapçıktan ulaşabilirsiniz (yerleştime, konaklama, ders verme, bütçe)

Eğer önerebileceğiniz adaylar varsa lütfen Mauro Guaschi (mauro.guaschi@cooptempolibero.it) ile irtibata geçiniz.

Punto Locale Eurodesk
IT145 BRESCIA
Via S.Faustino 33/B
25122 Brescia
tel 030-3751480
fax 030-3777960
e-mail: it154@eurodesk.eu