Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Hırvatistan'dan Ortaklık Çağrısı...

Son Başvuru Tarihi :

19 Eylül-27 Eylül 2015 tarihleri arasında Vukovar, Hırvatistan’da gerçekleştirilecek olan ve 4 Şubat son başvuru tarihinde sunulacak olan Erasmus+, Ana Eylem 1 kapsamındaki, “Size bağlı!-Gençlik İstihdamı için Bilgi ve İletişim Teknolojileri” Eğitim kursuna katılacak ortaklar aranıyor.

Tuna Gençlik Barış Grubu (YPGD) ve Güney Doğu Avrupa Gençlik Ağı (SEEYN), 4 Şubat 2015 tarihinden önce Hırvatistan Ulusal Ajansına sunmayı planladıkları “Size bağlı!-Gençlik İstihdamı için Bilgi ve İletişim Teknolojileri” Eğitim kursu için sizleri ortak olmaya davet ediyorlar.

Bu Eğitim kursunun amacı; Genç işsizlere iş sağlamak amacıyla faaliyetlerin/projelerin başarılı bir şekilde başlatılması, uygulanması  ve tanıtılması için gençlerin ihtiyaç duyduğu Bilgi ve İletişim Teknolojileri yeterliğini geliştirmektir.

Ortak olarak sizin sorumluluğunuz,projemiz onaylandığı takdirde kendi kurumunuzdan 2 katılımcı seçmek, onlara ihtiyacı olan bilgileri vermek, onları Eğitim Kursuna göndermek ve sonrasında onları düzenlenmiş faaliyetlerinize dahil etmeyi sağlamaya çalışmak olacaktır.Konaklama, yiyecek ve eğitim materyallerinin tamamı karşılanacaktır. Ayrıca seyahat masrafları Erasmus+ fonlama kurallarına göre ödenecektir.

Gerek duyduğunuz bilgi ve belgeleri aşağıda bulabilirsiniz:

1. Daha detaylı çağrı metni
2. Doldurmanız ve sonrasında Word formatında bana göndermeniz gereken Ortaklık Tanıma Formu
3. Doldurmanız gereken Ortaklık Beyanı (tüm sarı kısımları istenen bilgilerle değiştiriniz)- Çıktı alıp, imzalayıp, taratıp veya elektronik imzalı olarak Word veya PDF Formatında bana göndermeniz gerekmektedir.

Lütfen 30 Ocak 2015 tarihinden önce training@seeyn.org adresine gönderiniz.

Adriana Stanivuk
Youth peace group Danube
Vocarska 17
32000 Vukovar
Hırvatistan