Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Romanya'da Gönüllü Olarak Çalışmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi :

Kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmek için fırsat arıyorsanız, yaratıcı bir kişiyseniz ve çocuklarla çalışmayı seviyorsanız veya dünyanın her yerinden gelecek arkadaşlarla birlikte yurtdışında bir yıl geçirmekle ilgileniyorsanız bu ilana göz atmalısınız:

A.C.T.O.R, Bükreş, Romanya’da düzenlenecek “Here There Plus” başlıklı projesi için AGH gönüllüleri arıyor. Faaliyetler 1 Eylül 2015’te başlayacak ve 1 Haziran 2016’da sona erecektir.

Romanya vatandaşı öğretmenler tarafından desteklenen gönüllüler, 3000’den fazla faydalanıcı için kültürel çeşitlilik konulu animasyon faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Proje, ev sahibi kuruluşlar için genelde gönüllülüğün özelde ise AGH’nin değerini takdir etmenin ve örgün eğitim sistemini yaygın yöntemler kullanma konusunda etkilemenin bir yoludur. 

Yıl boyunca her hafta, AGH ve genç Romanya vatandaşı gönüllüler Bükreş’te bulunan 4 hastanede 1200’den fazla çok hasta çocukla klinik animasyon faaliyetlerine katılmaktadır. Ayda iki kez proje gönüllüleri, kırsal kesimdeki dezavantajlı gençlerle Forum Tiyatrosu yöntemini kullanarak gönüllülük ve AGH teşviği sağlamaktadır. 

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz:

https://actorromania.wordpress.com/2015/01/09/call-for-evs-volunteers-here-there-plus-project-only-from-partners-countries-candidates/

İlginenler başvuru formunu indirip actor_romania@yahoo.com ve vatavu.alina@gmail.com adreslerine gönderebilirler.