Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Salı-Perşembe Ekspresi "Jean Monnet Burs Programı"

Son Başvuru Tarihi :

Ulusal Ajans Eurodesk Türkiye Birimi tarafından yaklaşık 13 hafta sürecek "Salı-Perşembe Ekspresi" başlıklı bilgilendirme webinarlarımız (online eğitim) kapsamında düzenlenecek olan "Jean Monnet Burs Programı” oturumu 17/02/2015 (Salı) tarihinde gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik saatimiz sabah 10:30  şeklinde planlanmıştır. Lütfen 10:20 itibariyle yavaş yavaş girişlerinizi yapmaya başlayınız. Zira saatlerimiz 10:30 olduğunda etkinliğimize başlamak durumundayız. Etkinlik, sizlerin sorularınızı yazılı olarak iletmesi ve program uzmanlarının sorularınıza canlı yayında cevap vermesi şeklinde ilerleyecektir.  

*Katılım: 95 kişi ile sınırlıdır. 

*Eğitimi verecek kişi/birim: Avrupa Birliği Bakanlığı

Teknik detaylara gelince; 

  • Bilgisayarınızda/mobil aygıtlarınızda kulaklık ve yüksek hızlı internet bağlantısı olması yeterli. Mikrofon ihtiyacınız olmayacak.
  • Aşağıdaki bağlantıda gösterdiğimiz kayıt aşamasında istenilen bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ yazıldığından emin olunuz. Rumuz vb. kullandığı tespit edilen kişiler ne yazık ki oturumdan çıkartılmak durumunda kalınabilir.
  • https://attendee.gotowebinar.com/register/8072594944398510338 adresine girdiğinizde bilgisayarınıza küçük bir kurulum gerçekleşecektir. Lütfen izin veriniz. Ardından otomatik olarak program bilgisayarınızda açılacaktır.
  • Size bir webinar ID si sorulduğu takdirde Webinar ID: 105-670-235
  • Projesksiyon cihazı vb ekipmanlar ile daha çok kişinin takip etmesini sağlarsanız bundan memnuniyet duyarız.
  • Sizin webinarı takip ettiğiniz anda çekilmiş fotoğraflarınızı da gönderirseniz sosyal medya kanallarımızda (facebook: eurodeskturkey ve twitter:@eurodesktr) onlara da yer vereceğiz.
  • Acil durumlarda (0312) 409 60 79 / (0312) 409 62 06 numaralı telefonlardan da destek alabilirsiniz.