Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Salı-Perşembe Ekspresi "Erasmus+ Okul Eğitimi (KA1 Projeleri)" Tanıtımı

Son Başvuru Tarihi : #

Ulusal Ajans Eurodesk Türkiye Birimi tarafından yaklaşık 13 hafta sürecek "Salı-Perşembe Ekspresi" başlıklı bilgilendirme webinarlarımız (online eğitim) kapsamında düzenlenecek olan "Erasmus+:Okul Eğitimi(KA1 Projeleri)" oturumu 19/02/2015 (Perşembe) tarihinde gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik saatimiz öğleden sonra 14:30  şeklinde planlanmıştır. Lütfen 14:20 itibariyle yavaş yavaş girişlerinizi yapmaya başlayınız. Zira saatlerimiz 14:30 olduğunda etkinliğimize başlamak durumundayız. Etkinlik, sizlerin sorularınızı yazılı olarak iletmesi ve program uzmanlarının sorularınıza canlı yayında cevap vermesi şeklinde ilerleyecektir.  

*Katılım: 95 kişi ile sınırlıdır. 

*Eğitimi verecek kişi/birim: Türkiye Ulusal Ajansı Okul Eğitimi Koordinatörlüğü Birimi

Teknik detaylara gelince; 

  • Bilgisayarınızda/mobil aygıtlarınızda kulaklık ve yüksek hızlı internet bağlantısı olması yeterli. Mikrofon ihtiyacınız olmayacak.
  • Aşağıdaki bağlantıda gösterdiğimiz kayıt aşamasında istenilen bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ yazıldığından emin olunuz. Rumuz vb. kullandığı tespit edilen kişiler ne yazık ki oturumdan çıkartılmak durumunda kalınabilir.
  • https://attendee.gotowebinar.com/register/2717064021104384002 adresine girdiğinizde bilgisayarınıza küçük bir kurulum gerçekleşecektir. Lütfen izin veriniz. Ardından otomatik olarak program bilgisayarınızda açılacaktır. (Lütfen şimdi giriş yaparak kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz, program kurulması oturum  bizim tarafımızdan açıldığı anda yani oturum saatinde gerçekleşecektir.)
  • Size bir webinar ID si sorulduğu takdirde Webinar ID: 145-876-459
  • Projesksiyon cihazı vb ekipmanlar ile daha çok kişinin takip etmesini sağlarsanız bundan memnuniyet duyarız.
  • Sizin webinarı takip ettiğiniz anda çekilmiş fotoğraflarınızı da gönderirseniz sosyal medya kanallarımızda (facebook: eurodeskturkey ve twitter:@eurodesktr) onlara da yer vereceğiz.
  • Acil durumlarda (0312) 409 60 79 / (0312) 409 62 06 numaralı telefonlardan da destek alabilirsiniz.