Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Macaristan'dan IT ve ICT alanında ortaklık çağrısı!

Son Başvuru Tarihi : #

Macaristan’da bulunan Géniusz Association adlı  Sivil Toplum Kuruluşu yetenekli gençlere ICT becerilerini geliştirmeleri için destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Göreceli olarak genç bir kuruluş olmasına rağmen  liderleri başarılı Grundtvig ve Erasmus proje deneyimine sahiptir. Kuruluşun diğer bir amacı da faydalanıcılara ICT alanında birbirlerinden birşeyler öğrenme fırsatı sunmaktır. Ayrıca diğer eğitim kuruluşları ile bağlantısı vardır ve araştırma ve rehberlik alanında uluslararası bağlantılar sağlar.

Amaçlarına ulaşmak için kuruluş aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştirmektedir:

1-Dersler, konferanslar, çalıştaylar, sergiler, yarışmalar düzenler; topluluk alanlarını yaratır ve yönetir; farklı fon kaynaklarını yönetir ve farklı kaynaklara başvuru yapan olarak faaliyet gösterir; kanunlara uygun olarak hareket eder.
2-Hizmetlerini geniş kişi ve kurum kitlelerine sunar.
3-Gençlerin sosyal ve istihdam entegrasyonlarına ve ICT becerilerini uygulamalarına yardımcı olan farklı süreçleri destekler, düzenler ve uygular
4-Araştırma ve yenilikçi faaliyetler gerçekleştirir.

IT veya ICT alanında projelere, girişimlere katılmak istiyoruz. Eğer birlikte çalışmak isterseniz lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Géniusz Association

HU-6722

Szentháromság str. 4. I/8.

Mr. Arpad Gajdan

E-mail: info@gite.hu

Mobile: +36 20/375-95-01