Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

"Salı-Perşembe Ekspresi" 6. Hafta Oturumları: Avrupa Gönüllü Hizmeti-Gönüllüler ve Kurumlar Açısından(17-19 Mart 2015)

Son Başvuru Tarihi :

Ulusal Ajans Eurodesk Türkiye Birimi tarafından yaklaşık 13 hafta sürecek "Salı-Perşembe Ekspresi" başlıklı bilgilendirme webinarlarımız (online eğitim) kapsamında düzenlenecek olan çevrimiçi (online) eğitimler bulunmaktadır. 

Etkinlik saatinden 10-15 dk önce  girişlerinizi yapmaya başlayınız. Zira oturum saati geldiğinde etkinliğimize başlamak durumundayız. Etkinlik, sizlerin sorularınızı yazılı olarak iletmesi ve program uzmanlarının sorularınıza canlı yayında cevap vermesi şeklinde ilerleyecektir.  

*Katılım: 95 kişi ile sınırlıdır. 

Teknik detaylara gelince; 

  • Bilgisayarınızda/mobil aygıtlarınızda kulaklık ve yüksek hızlı internet bağlantısı olması yeterli. Mikrofon ihtiyacınız olmayacak.
  • Aşağıdaki bağlantıda gösterdiğimiz kayıt aşamasında istenilen bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ yazıldığından emin olunuz. Rumuz vb. kullandığı tespit edilen kişiler ne yazık ki oturumdan çıkartılmak durumunda kalınabilir.
  • Excel dosyasında katılmak istediğiniz oturumun adresine girdiğinizde bilgisayarınıza küçük bir kurulum gerçekleşecektir. Lütfen izin veriniz. Ardından otomatik olarak program bilgisayarınızda açılacaktır. (Lütfen giriş yaparak kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz, program kurulması oturum  bizim tarafımızdan açıldığı anda yani oturum saatinde gerçekleşecektir.)
  • Size bir webinar ID si sorulduğu takdirde Webinar ID ler yine excel dosyasında bulunmaktadır.
  • Projesksiyon cihazı vb ekipmanlar ile daha çok kişinin takip etmesini sağlarsanız bundan memnuniyet duyarız.
  • Sizin webinarı takip ettiğiniz anda çekilmiş fotoğraflarınızı da gönderirseniz sosyal medya kanallarımızda (facebook: eurodeskturkey ve twitter:@eurodesktr) onlara da yer vereceğiz.
  • Acil durumlarda (0312) 409 60 79 / (0312) 409 62 06 numaralı telefonlardan da destek alabilirsiniz.