Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Kıbrıs'tan 2 Farklı KA1 projesi için Ortaklık Çağrısı!

Son Başvuru Tarihi : #

Kıbrıs’ta bulunan “Citizens in Power” adlı Sivil Toplum Kuruluşu; “Sosyal Girişimcilik Hızlandırıcı!”  ve “Ortak Gelişim için Toplumlar arasında Köprü Kurma” başlıklı iki farklı Ana Eylem 1 Projesi kapsamında ortaklar arıyor.

 “Sosyal Girişimcilik Hızlandırıcı!” başlıklı proje, 14-20 Aralık 2015 tarihleri arasında, “Ortak Gelişim için Toplumlar arasında Köprü Kurma” başlıklı proje 16-22 Kasım 2015 tarihleri arasında Nicosia, Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir.

Projeler kapsamında; her bir kurumdan 2 katılımcı yer alacak şekilde 6 farklı AB ülkesi ve AB ortak ülkelerden 6 farklı kuruluştan ortak/katılımcılar aranıyor.

Katılımcılar 18 yaşından büyük olmalı ve kendi kuruluşlarında gönüllülerle çalışan gençlik çalışanları olmalıdır.

Proje hakkında daha fazla bilgiye www.citizensinpower.org adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca  “Sosyal Girişimcilik Hızlandırıcı!” başlıklı proje için buradan,  “Ortak Gelişim için Toplumlar arasında Köprü Kurma” başlıklı proje için de buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Projeler hakkındaki sorularınız için doğrudan Angelos Parmatzias ile citizensinpower@outlook.com adresinde ve +357 96619661 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.