Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

2016 MEDEA Ödülleri için Başvuru Zamanı...

Son Başvuru Tarihi : #

2016 MEDEA Ödülleri başlatıldı!

MEDEA Ödüllerinin amacı; eğitimde medya kullanımında (ses, video, grafik ve animasyon) yenilik ve iyi uygulamaları teşvik etmektir. Ödüller ayrıca medya-zengin eğitim kaynaklarının üretimi ve pedagojik tasarımı alanında mükemmelliği tanır ve teşvik eder. 

2015 Ödül kategorileri aşağıdaki gibidir: 

Kullanıcılar tarafından oluşturulan Eğitimsel Medya için MEDEA Ödülü

Bu ödül; ilköğretim, ortaöğretim, yüksek öğretim, yetişkin eğitimi mesleki eğitim ve/veya öğretimdeki öğretmenler, öğrenciler, öğreniciler, veliler, profesörler, bireyler veya kurumsal temsilciler tarafından gönderilen en iyi girişi ödüllendirir. 

Profesyoneller tarafından oluşturulan Eğitim Medyası için MEDEA Ödülü

Bu ödül; profesyonel bir şirket veya yayıncı, profesyonel çoklumedya üreticisi ve yayıncısı, profesyonel web tasarım şirketi gibi yarı-profesyonel prodüksiyon birimi, üniversiteler, devlet daireleri, şirketler, çok uluslu kurum veya kuruluşlar gibi daha büyük kurum veya kuruluşlardaki görsel-işitsel veya medya bölümleri tarafından oluşturulan en iyi profesyonel eğitim medyasını ödüllendirir. 

Özel MEDEA Jüri Ödülü

Jüriler, kendi insiyatifleriyle, pedagojik veya teknik tasarımda sıradışı bir yeniliğin tanınmasındaki bir yaklaşım veya üretime özel ödül sunarlar. 

Katılımcılar 8 taneye kadar giriş yapabilirler.

1 Ocak 2010 tarihinden sonra oluşturulan ve resmi veya gayriresmi eğitim ve/veya öğretim için kullanılan herhangi bir çoklu medya aracı veya programı, 30 Kasım 2015’e kadar (geceyarısı, CET) gönderilebilir.

Tüm finalistler Şubat 2016’da haberdar edilecek ve 10-11 Mart 2016’da kazananların ilan edileceği Medya&Öğrenme Semineri sırasında düzenlenecek Ödül Törenine katılmak üzere davet edileceklerdir.

Daha detaylı bilgi için: http://www.medea-awards.com