Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Genç Tüketici Hakları Zirvesi'ne Katılmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi :

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi tarafından bizlere ulaştırılan "Genç Tüketici Hakları Zirvesi:28-31 Mayıs 2015" duyurusu aşağıdadır:

“Ana Eylem 3: Politika Reformuna Destek” faaliyetleri arasında yer alan “Yapılandırılmış Diyalog: Gençler ve Karar Alıcılar Arasında Gençlik Alanında Toplantılar” Eylemi, gençlerin demokratik hayata katılımını teşvik etmekte ve “Yapılandırılmış Diyalog” kapsamında yer alan tema ve öncelikler ile “Gençlik alanında Yenilenmiş Politika” belgesinde yer alan tema ve önceliklere yönelik tartışmaları desteklemektedir. Başka bir ifadeyle Yapılandırılmış Diyalog, politika yapma konusunda faydalı sonuçlar elde etmek amacıyla gençler ile politika yapıcılar arasındaki tartışmalara verilen isimdir. Yapılandırılmış diyalog; çok sayıda gencin katıldığı büyük toplantı ve diğer etkinlikleri mümkün kılar.

Ana eylem 3 Yapılandırılmış Diyalog destekleri kapsamında Eskişehir Tüketiciler Derneği tarafından hazırlanan ve T.C. Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen "Genç Tüketici Hakları Zirvesi" projesi kapsamında, gençlerin il ve ilçe tüketici hakem heyetlerinde temsiliyetini sağlama adına bir dizi çalışmalar yürütülecektir.
Projede yer almak isteyen katılımcı adayları aşağıda yer alan başvuru formunu kullanarak başvuru yapabilirler.

(Not: Başvurusu kabul edilen katılımcıların konaklama, yemek ve ulaşım masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır:) )

Başvuru formu:

http://goo.gl/forms/UW8gHDPDM7

Proje hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Son başvuru tarihi 16.05.2015 saar 18:00’dır.

Nurşide SUDER
Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Gençlik Kolları
(Turkish Red Crescent Eskisehir Branch Youth Department)
Tel: +90-222-221 99 00
Fax: +90-222-221 99 05
e-mail: nursidesuder@gmail.com
turkkizilayieskisehir@eurodesk.eu