Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Kalkınma Günleri, Brüksel

Son Başvuru Tarihi :

3-4 Haziran 2015: Avrupa Kalkınma Günleri (EDD15) Brüksel, Belçika 

Uluslararası İşbirliği ve Kalkınma üzerine Avrupa’nın önde gelen forumu Avrupa Kalkınma Günleri’nin (EDD15) dokuzuncusu 2015 Avrupa Kalkınma Yılı’nın ((#EYD2015) ana etkinliği olarak hizmet edecektir.

Katılımcılar, sürdürülebilir büyüme yaratmak için koşullar, evrensel ve temel hakların teşvik edilmesi veya yoksulluğu ortadan kaldırmak ve eşitsizliği azaltmak için tüm aktörler arasında daha iyi bir işbirliğinin nasıl sağlanabileceği gibi konuları ele alacaklardır.

En fazla 50 standdan oluşacak proje kasabasında kalkınma örgütleri AB’nin uluslararası işbirliğine katkılarını sergileyecek ve yenilikçi proje ve araştırma girişimlerini göstereceklerdir. Tüm dünyadan genç liderler katılmaya ve oluşturmak istedikleri gelecek için kendi vizyonlarını açıklamaya davetlidir. Etkinlikte Jean-Claude Juncker, Avrupa Komisyonu Başkanı, Martin Schulz, Avrupa Parlamentosu Başkanı, Sam Kutesa, Birleşmiş Milletler Genel Sekreterliği 69. Dönem Başkanı ve Melinda Gates, Bill and Melinda Gates Vakfı kurucu ortağı gibi üst düzey konuşmacılar da yer almaktadır. 

Kayıt olmak için son tarih: 21 Mayıs 2015

Daha detaylı bilgi için: https://eudevdays.eu