Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Çevre Ajansı Fotoğraf Yarışması...

Son Başvuru Tarihi :

Avrupa Çevre Ajansı (EEA), katılımcıları Avrupa’nın çevresi ile ilgili görüş ve gözlemlerini paylaşmaya davet eden “2050’yi Resmedin-'gezegenimizin sınırları içerisinde iyi yaşamak' " başlıklı fotoğraf yarışmasını başlattı.

Katılımcılar 18 yaşında veya daha büyük olmalı ve EEA üye ülkeleri ve Batı Balkan işbirliği ülkelerinden birinin vatandaşı olmalıdır.

Katılımcılar, üç fotoğrafla birlikte 7. Çevre Eylem Programının (7EAP) aşağıdaki 3 hedefi kapsamında "2050 yılında gezegenimiz sınırları içerisinde 'iyi yaşamak' " hakkındaki yorum veya anlayışlarını kendi vizyonlarıyla birlikte kişisel veya genel bir hikaye olarak tasvir etmelidirler:

- Doğal Sermaye
- Kaynak-etkin, düşük karbon ekonomisi; ve
- İnsan sağlığı ve refahı.

Her katılımcı en fazla 5 başvuru yapabilir (üç fotoğraf dizisinden oluşan bir giriş). 

1.ye 2000 Euro, 2.ye 1500 Euro ve 3.ye 1000 Euro ve Halk Oyu ve Gençlik Ödülü kazananlarına ise 500 Euro para ödülü verilecektir.

Gençlik Ödülü 18-24 yaş aralığındaki (1991-1997 yılları arasında doğan) kişiler tarafından gönderilen girişler arasından seçilen başvuruya verilecektir.

Tüm finalistler Halk Oyu Ödülü için yarışacak ve gelecekte EEA ve onun Avrupalı ortaklarının dijital ve basılı materyallerinde yer alabilirler.

Son başvuru tarihi: 15 Ağustos 2015, 23:59 CET

Daha detaylı bilgi için: http://www.eea.europa.eu/about-us/competitions/picture2050