Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Uluslararası Özel Teşebbüs Merkezi (CIPE) fotoğraf yarışması!

Son Başvuru Tarihi :

Uluslararası Özel Teşebbüs Merkezi (CIPE) ilk küresel fotoğraf yarışmasını başlattı.

Öğrenciler, amatör ve profesyonel fotoğrafçılar da dahil olmak üzere her yaştan katılımcıya açık olan yarışma, özellikle gençler arasında bunu teşvik etmek için Girişimcilik temasına odaklanmıştır.

Yarışmacılar aşağıdaki soruya cevap veren bir fotoğraf göndermelidirler:

Bireysel yaşantılarını iyileştirmek için nasıl güçlendirilebilirler ve girişimcilik sayesinde kendi topluluklarının ve ülkelerinin demokratik gelişimine nasıl katkıda bulunabilirler?

Başvurular, girişimciliğin onların kişisel imkanlarını geliştirmek ve/veya kendi topluluklarında sivil ve ekonomik kalkınma için kapasite oluşturmak konusunda sağladığı katkıyı anlatan bir başlık ile birlikte, girişimciliğin yaşamları değiştirmedeki gücünü göstermelidir.

Katılımcılar her hangi bir ülkenin vatandaşı olabilir veya başka bir ülkede yaşabilir, ancak OECD üyesi olmayan ülkelerde yaşayan gençler tarafından gönderilen başvurulara özel bir önem verilecektir.

Finalistler jüri heyeti tarafından belirlenecek ve kazanan 3 yarışmacı 12 Ağustos 2015-Uluslararası Gençlik Günü’nde başlayacak halk oylamasıyla belirlenecektir. Kazananların her biri 250 Amerikan Doları ödül alacaktır.

Son başvuru tarihi: 31 Temmuz 2015.

Tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.cipe.org/photo