Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

10. Genç Liderler Ekonomik Forumu, Polonya

Son Başvuru Tarihi : #

Genç Liderler Ekonomik Forumu, genç liderlerin buluştuğu en büyük uluslararası sosyal ve ekonomik toplantıdır. Temel amacı, program ülkelerinden, EECA ülkelerinden ve politika yapıcılardan genç liderler arasında sektörlerarası işbirliğini güçlendirmektir.

42 ülkeden 350 genç lider, Avrupa’nın geleceği üzerine tartışma yapmak üzere 10. kez Polonya’da biraraya gelecektir. Kıta için yenilikçi fikirler oluşturmak amacıyla sosyal, politik ve iş hayatından temsilciler ile gençler tartışmalara katılacaklardır. Karşılıklı tartışmalar ve çalıştaylar süresince yeni fikirler geliştirilecek, yeni ilham kaynakları yaratılacak ve karşılıklı hareket etme konusunda yeni kararalar alınacaktır. Bunlar gelecekte değişiklik yapma hedefine yöneliktir. Genç Liderler Ekonomik Forumu, gelecekteki elit kişilerin bilgi elde ettikleri ve bilgilerini paylaştıkları bir yerdir. Ayrıca kaliteyi artırmak ve gençlik çalışmalarını tanınmasını geliştirmek, gençlik çalışmaları çerçevesinde iyi uygulamaları paylaşmak için bir şanstır.

10. Genç Liderler Ekonomik Forumu, 7-11 Eylül 2015 tarihleri arasında Nowy Sącz’ta düzenlenecektir. Program aşağıdaki konular üzerine odaklanacaktır: küresel güvenlik, Avrupa’nın geleceği, ekonomik büyüme, gençlik girişimciliği, iş yönetimi, liderlik ve çağdaş dünyada genç nesillerin rolü.

Daha detaylı bilgiye http://www.forum-leaders.eu/forum/en-zaproszenie.php ve www.salto-youth.net adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 12 Temmuz 2015