Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Parlamentosu'nu Ziyaret Etmek İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi :

Parlamentarium: Brüksel’in merkezinde Avrupa Parlamentosu ve AB hakkında interaktif bir keşif

Bu yaz Brüksel’de misiniz ve AB hakkında meraklı mısınız? Neden Avrupa Parlamentosu’nun Brüksel’deki ziyaretçi merkezine uğrayıp milletvekillerinin çalışmalarına ve bunun günlük yaşantınıza olan yansımalarına yakından bakmayasınız? Seyahat internet sayfası Tripadvisor tarafından Brüksel’de yapılabilecek en iyi şeylerden biri olan, ödüllü merkez zaten Ekim 2011’de kapılarını ziyaretçilere açtığından bu yana 1 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.

Merkez, haftanın yedi günü ücretsiz olarak halka açıktır. Ziyaretçiler, yasaların ve politika kararlarının Parlamento ve diğer AB kurumları tarafından nasıl şekillendirildiğini görmek için interaktif medya araçlarını kullanabilirler. AB’nin resmi 24 dilinden herhangi birinde bunu yapabilirler, ayrıca 4 işaret dili de (İngilizce, Fransızca, Hollandaca ve Almanca olmak üzere) mevcuttur. Buna ek olarak Parlamentarium özel ihtiyacı olan kişiler için de erişilebilirdir.

20 Kasım’a kadar, Nijer, Ekvator, Mynmar, Çad, Ürdün aile yemekleri sergisini ziyaret etme ve AB gıda yardım programı hakkında daha fazla bilgi edinme şansına da sahipsiniz.

Daha detaylı bilgi için: http://bit.ly/1KQycVJ