Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Ortaklık Çağrısı!

Son Başvuru Tarihi : #

1 Ekim 2015 son başvuru tarihli Ana Eylem 1 Eğitim kursu-Bireylerin Öğrenme Hareketliliği kapsamında başvurusu yapılacak olan “Vücut ve Akıl bir bütün olarak (Body&Mind as One)” başlıklı gençlik alanında hareketlilik faaliyetleri için ortaklar aranıyor.

Bahar 2016 yılında gerçekleştirilecek olan bu eğitim kursu farkındalığı bir araç olarak kullanarak gençlerin güçlendirilmesi konusunda gençlik çalışanları için verilecektir.

Bu eğitim, sosyal dışlanma yaşayan gençlerle çalışan gençlik çalışanlarına, gençlik liderlerine ve yaygın öğrenme ortamında çalışan gönüllülere yöneliktir.Katılımcılar, kendi kimliklerini keşfetmeleri için desteklenecektir. 

Eğitmenler Romanya/Almanya’dan Anca Iorgulescu ve Belçika’dan (Connected Elephant) Dominique Verschuren olacaktır. Katılımcılar, 8 farklı Avrupa Birliği üyesi ülkeden ve ortak ülkelerden 3er kişiyi içerecektir ( toplamda en fazla 24 katılımcı). 

Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

İlgilenenlerin 15 Ağustos 2015 tarihine kadar stef@peacerevolution.net veya dominique@connected-elephant.org adreslerine mail göndermeleri gerekmektedir.