Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

AEGEE-Kiev Toplantısına Katılmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi : #

AEGEE-Kiev,14-18 Ekim tarihleri arasında AEGEE-Avrupa işbirliği ile “Sonbahar Agora Kiev 2015’i düzenliyor.

Agora, ilkbahar ve sonbaharda olmak üzere yılda 2 kez, 4 günlük bir süre için 600-1000 civarında öğrenciyi bir araya getiren, Dernek Genel Kurul toplantısıdır. Her ilkbaharda kuruluşun yönetim kurulunun, Komite Direktörünün seçildiği yer olması dışında, kuruluşun geleceğini inşa etmek üzere bir yerde bir araya gelen katılımcılar, genç Avrupalılar için hayat değiştiren bir deneyimdir. Ana tartışmalar ve kararlar Genel Kurul toplantıları sırasında gerçekleşecektir. Agora katılımcıları ayrıca çalıştaylara, prytania’ya (kuruluşun tüzük değişikliklerini görüşmek üzere yapılan tartışmalar), devam etmekte olan projelerin ilerleme toplantılarına ve diğer programlara da katılacaklardır.

Sonbahar Agora Kiev 2015, Demokrasi’yi Yeniden İnşa Etme Projesinin önemli bir değerlendirmesi olacaktır. Etkinliğin önemini açıklamaya gerek yok-Avrupa’daki en büyük gençlik kuruluşlarının Genel Kurulu için 1000 Avrupalı Ukrayna’nın kalbi Kiev’de bir araya gelecektir.

Takımlar, rapor oluşturacak ve bunu yerel yetkililere verecek ve zaman kapsülünün içine koyacaklardır. Ayrıca, gelecek yıl için AEGEE Avrupa organlarının seçiminin yanı sıra Agora süresince Avrupa öğrencileri, AEGEE birimleri ve kuruluşları fuarı, çalıştaylar ve tartışma panelleri gerçekleşecektir.

Katılımcılar http://bit.ly/1LkGmIL adresi üzerinden (sol sütunda bulunan“My Application”-Başvurularım sekmesine tıklayarak) başvuru yapabilirler.

Son Başvuru tarihi: 3 Eylül 2015