Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Gençlik İstihdamı Eğitim Kursu Başvuru Çağrısı...

Son Başvuru Tarihi : #

Salto-Youth, 27 Ekim-1 Kasım 2015 tarihleri arasında Beaufort,Lüksemburg’da Gençlik İstihdamı üzerine bir eğitim kursu düzenleyecektir. Bu kapsamda, Erasmus+: Gençlik Hareketlilik Program ülkelerinden özellikle düzenli olarak gençlerle çalışan gençlik çalışanı ve gençlik lideri 25 katılımcı arıyor.

Amaçlar:

-İstihdam kavramını ve unsurlarını araştırmak
-İstihdam için yeterliliklerini keşfetme konusunda gençleri desteklemek amacıyla gençlik çalışanı ve gençlik kuruluşlarının kendi rollerini yansıtması
-Erasmus+ Programının, Gençlik Değişimi ve Avrupa Gönüllü Hizmeti gibi hareketlilik araçlarını kullanarak yaygın eğitimin yeterlikleri geliştirmedeki önemini keşfetmek
-İlham verici araçları ve yöntemleri paylaşmak

Bu, yaygın eğitim yöntemleri ve faaliyetleri (açık alan çalışmaları, deneyimsel öğrenme, tiyatro, vb) aracılığıyla elde edilecektir.

Bu proje, Erasmus+ Gençlik Hareketlilik Programı tarafından finanse edilmektedir. Bu kurs için seçildiğinizde, kursa katılımınızla alakalı tüm masraflarınız (konaklama, seyahat, vize, vb) bu projeye katılan Ulusal Ajanslar tarafından karşılanacaktır-ülkeden ülkeye, duyurudan duyuruya değişen katılım ücreti hariç.

Başvurunuzu http://bit.ly/1Ju6foE adresi üzerinden yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 5 Eylül 2015