Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

İspanya'da görev alacak 3 AGH gönüllüsüne ihtiyaç var...

Son Başvuru Tarihi : #

İspanya’da bulunan, “Officina Jove Alt Urgell” adlı kuruluş Mart 2016’da başlayacak ve 6 ay (07 Mart 2016-07 Eylül 2016 tarihleri arasında) devam edecek bir proje kapsamında 3 adet AGH gönüllüsü arıyor.

Son başvuru tarihi: 23 Eylül 2015

Proje 2 bölümden oluşmaktadır:

1)      Gönüllü ve ev sahibi kuruluş arasındaki bağlantı: Pyrenees ve Avrupa. Gençler diğer gençleri Avrupa’nın ne olduğu ve onun sunduğu tüm fırsatlardan nasıl yararlanılabileceği konusunda bilgilendirecektir. Aşağıdaki etkinlikler gerçekleştirilecektir:

a)      Avrupa Haftası (Mayıs …) Etkinliklerin hazırlanması: çalıştaylar, eğitimler, oyunlar…
b)      Bölgedeki orta dereceli okullarda eğitim ve farkındalık çalıştayları

2)      Ev sahibi kültürü tanıtma. AGH boyunca, AGH gönüllüsünün bizim kültür ve geleneklerimiz, faaliyetlerimiz hakkındaki görüşleri: arşivde, müzede çalışma, geziler vb. Gönüllünün Pyrenees’in inanılmaz kültürünü keşfetmesini istiyoruz.

Görevler:

Proje, gönüllülerin girişimine açıktır. Olası faaliyetler: blog yazma, belgesel video hazırlama, orta çağ pazarı, film festivali gibi yerel topluluk etkinliklerine katılım. Ayrıca yerel müzede veya arşivde çalışabilir, onlar için etkinlikler organize edebilir, La Seu d'Urgell’da çocuklarla, gençlerle çalışabilirsiniz. Şu anki gönüllünün blog yazısına aşağıdaki adresten göz atabilirsiniz: http://volunteersalturgell.wordpress.com/

Kriterler:

Adaylar motivasyonlarına! deneyim ve becerilerine göre seçilecektir. Başvuru yapmak için en fazla 1 sayfa uzunluğundaki motivasyon mektubunuzu, CV ve anket formunu doldurarak 23 Eylül 2015 öğlen saat 12:00’den önce treball.alturgell@oficinajove.cat  adresine göndermeniz gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için: http://www.youthnetworks.eu/ShowVacancy.aspx?Vacancy=vacancy-for-evs-volunteer-in-spain-33756