Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Avrupa Parlamentosu Facebook Editörü Olmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi : 26.10.2015

Avrupa Parlamentosu, “Bir günlüğüne AB Parlamentosu Facebook editörü olun” yarışmasını yayınladı ve18 yaşından büyük  tüm yetenekli AB vatandaşlarını yarışmaya katılmaya davet ediyor.

Katılımcıların AB Parlamentosu Facebook duvarına bu poziyona neden seçilmeleri gerektiğini açıklayan kısa bir video (maksimum 30 saniye) göndermek zorundadır. Motivasyonlar yaratıcı, eğlenceli olmalı ve 26 Ekim 2015, geceyarısından (CET) önce yüklenmiş olmalıdır.

Gönderilen videolar arasından, Parlamento Facebook Ekibi  tarafından on aday belirlenecek ve bunlar Avrupa Parlamentosu sosyal medya sayfasında 11 Kasım 2015 öğlen saatine (CET) kadar halk oylamasına sunulacaktır.

Yarışmayı kazanan 3 kişi 15-17 Aralık 2015 tarihleri arasında 3 günlük bir gezi için Strazburg’a davet edilecektir. Parlamento ekibinin gözetiminde Parlamento Facebook sayfasının yönetimini bir gün süreyle devralacaklardır (tartışmaları gözlemlemek, konu seçimi, konu girişi ve tartışma moderatörlüğü).

Konaklama ve seyahat masrafları Avrupa Parlamentosu tarafından ayarlanacak ve karşılancaktır. 10 Aday ve akabinde seçilen 3 kazanan aktivite sayfasında yayınlanacak ve kendileriyle Facebook maili aracılığıyla irtibata geçilecektir.

Daha detaylı bilgi için: http://on.fb.me/1WWZDTg