Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Slovenya’da AGH Yapmak İster misiniz?

Son Başvuru Tarihi : 11.01.2016

Slovenya’da bulunan “Centre Janez Levec Ljubljana” adlı kuruluş “Include yourself, include the others” başlıklı AGH projesi kapsamında 1 Eylül 2016-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında görev alacak 3 gönüllü arıyor. Proje kısıtlı imkana sahip gönüllülere de açıktır. Gönüllülerin Slovence/Hırvatiça/Boşnakça/Sırpça veya diğer Slav dilleri hakkında temel düzey bilgiye sahip olması gerekmektedir.

Gönüllüler özel gereksinimi olan çocuklarla ve gençlerle çalışacaklardır (zihinsel engelli, öğrenme güçlüğü ve davranış problemleri olan) . Gönüllüler ayrıca çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin okul sonrası ve tatil aktivitelerinin düzenlenmesi ve yürütülmesinde yardımcı olacak ve farklı seyahat, ziyaret, kamp, vb etkinliklerde onlara eşlik edeceklerdir.

Yaz ayında (Temmuz-Ağustos) gönüllüler “Janez Levec” gençlik evinde yaz dönemi işi olarak gençlik evinde çalışan diğer gençlerle birlikte görev alacaklardır.

Ayrıca gönüllüler yıl boyunca devam edecek “Play with me” başlıklı uluslararası etkinliklerin hazırlığı ve organizasyonunda yardımcı olacaklardır. Gönüllüler kendi fikirlerini hayata geçirdikleri ve bunu pek çok zorlu faaliyetler sayesinde gerçekleştirdikleri için etkinliklerin önemli parçalarıdır.

İlgilenen adayların 11 Ocak 2016 (Pazartesi) gününe kadar CV ve Motivasyon Mektuplarını prostovoljstvo@igrajsezmano.si adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru yaparken geçerli P.I.C. numarasına sahip bir gönderen kuruluş bulmanız gerekmektedir. Gönderen kuruluşunuz olmadan projeye katılımınız mümkün değildir.

Sorularınız için proje koordinatörü Urška Žerak ile prostovoljstvo@igrajsezmano.si adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.