Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

“Hareketlilik benim yaşam biçimim”

Son Başvuru Tarihi : 18.12.2016#

Amacı bir kişiye iki haftalık mükemmel bir tatile gönderip,  5 Avrupa şehrini gezmesini  ve deneyimlemesini sağlayarak hareketlilik elçililiğinin ne olduğunu anlatmaktır.Uygun katılımcılar Avrupa Birliğinin 28 üye ülkesinden  veya AB üyeliği dışında olan ülkelerde ikamet eden : İzlanda, Makedonya, Norveç, Türkiye, Arnavutluk, Bosna Hersek, Gürcistan ve Sırbistan vatandaşları.

Nasıl: Katılımcıların 45-60 saniye uzunluğunda (İngilizce) “Uluslarası hareketlilik sizin için ne ifade ediyor” sorusuna cevap veren bir video göndermeleri gerekmektedir.Video linkinizi  #MobilityIsMyLifestyle etiketiyle Twitter adreslerine gönderin ve @movineurope and @esn_int.’da etiketleyin.İsim, soyad, milliyet, bulundukları yer ve meslek bilgilerinizi video’nun başında belirtin. Katılımcılar sadece bir tane video gönderebilirler.

Ödül: Kazanan 2 haftalık Avrupa gezisi seyahat kazanacak ve konaklama masrafları karşılanacaktır. Seyahat boyunca kazanan kişi 5 Avrupa şehrini ziyaret edecek ve [ https://esn.org/ ]Erasmus Student Networks (ESN) üyeleri ile tanışıp deneyimlerini paylaşacak ve kültürü daha çok öğreneceklerdir.

Son başvuru: 18 Aralık 2016, 11:59 PM Avrupa saati.

Bilgi: https://bit.ly/2gKIpMs