Logo

Eurodesk İle Avrupa Fırsatlarını Keşfedin!

Sn. Bakanımız Eurodesk Temas Noktamızı ziyaret etti

Son Başvuru Tarihi : #

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sn. Mevlüt ÇAVUŞOĞLU İzmir ziyareti sırasında aynı zamanda Eurodesk Temas Noktası olan Türk Kızılayı İzmir Şubesini ziyaret etti.

2013 yılında Avrupa çapında tüm Eurodesk noktalarının başvurabildiği 2013 Eurodesk Ödülleri kapsamında Gönüllü Dahil Etme Kategorisinde sundukları projeleri ile Türk Kızılayı İzmir Şubesi Avrupa 1.si olmuştu. İzmir Valisi Sn. Mustafa TOPRAK, İzmir Milletvekili Prof. Dr. Mustafa TEKELİOĞLU, Ulusal Ajans Başkanı Sn. Bülent ÖZCAN'ın ve diğer davetlilerin katıldığı ziyarette Sn. Bakanımız Şube Başkanı Prof. Dr. Aslı ÖZER ve tüm ekibi başarılarından dolayı tebrik etti.

Sn. Bakanımız: " Kızılay'ın yaptığı çalışmaların yanı sıra artık Avrupa Birliği programlarının tanıtılmasına olan katkısı da takdirle karşılanmaktadır. Aynı zamanda Erasmus+ Programı da yeni bir program olduğu ve tanıtılmaya her daim gerek duyulması gerektiği için bu anlamda önemli bir görev herkesi beklemektedir. Kızılay Genel Başkanımız Sn. Ahmet Lütfi AKAR da Erasmus+ Tanıtım videosuna katkı sağlamıştır, bu vesile ile kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Tüm televizyon kanallarımızı da bu videoların yaygınlaştırılması için işbirliğine davet ediyorum" dedi.

Aynı zamanda Sn. Bakanımız tarafından Eurodesk Temas Noktası Türk Kızılayı İzmir Şubesine bir tebrik sertifikası verildi.

Ziyaret fotoğrafları için;http://goo.gl/4ScBBv